Виробництво

Виробництво компанії "Натуральний мед"

Що входить в поняття ” виробництво” в нашій компанії, якщо не враховувати аналіз продукту в лабораторії підприємства? На початку у нас є мед в тарі пасічників, який схвалений лабораторією, для переробки. У кінці ми отримуємо готовий до експорту гомогенізований поліфлорний мед в 200-літровій тарі (бочках).
Все, що відбувається від початку до кінця, і є повний цикл виробництва.
Позначення “мед натуральний квітковий” визначається по ДСТУ 4497 : 2005. У Європі керуються Директивою Європейського Союзу про мед № 2001/110/ЄС від 20 грудня 2001г. За нормативним визначенням речовини меду жодним чином не можуть бути видалені або додані, а його структура може бути змінена тільки в точно позначених межах.
Вимоги цих документів повністю дотримуються у нас на виробництві. Незалежно від первинних характеристик продукту (міра кристалізації, рівні оксиметилфурфурола і діастази, температура), кінцевий результат у бочках повинен відповідати пунктам контракту.
Технологічна карта чітко регламентує усі процеси виробництва. У ній дається опис тривалості і температурного режиму раскристаллизации меду в термокамерах, порядку доведення меду до потрібної густини для гомогенізації перед щадним фільтруванням і розливом. Дотримання норм виробництва проходить під техконтролем.
Щороку компанія “Натуральний мед” підтверджує свою высококомпетентность при перевірці службою Ветеринарного і фітосанітарного контролю України. Її результатом є отримання дозволу на подальший експорт продукції за кордон.

Фотогалерея виробництва

Фотогалерея виробництва

Вернуться назад