Натуральний мед з України

Натуральний мед" працює з партнерами з Європи і Америки за принципом постачання якісного продукту, який відповідає ринковим умовам в США і Євросоюзі. Ключовим елементом в досягненні якості є новітня лабораторія. У її стінах на сучасному устаткуванні сумлінно виконують свою роботу кваліфіковані співробітники
Купити мед Продати мед
Натуральний мед з України

Коротко про нас

Молода, зростаюча компанія "Натуральний мед" почала свою історію в 2016 році і має свої витоки в м. Запоріжжя - південна Україна. Україна має давні традиції бджільництва і цей досвід зробив її світовим лідером з виробництва меду. Наша компанія спочатку створювалася як експортна і зараз спеціалізується на закупівлі українського меду з різних сортів і великотоннажному експорті гомогенізованих партій українського меду в країни ЄС
Історія

Історія

Детальніше
Лабораторія

Лабораторія

Детальніше
Виробництво

Виробництво

Детальніше

Який продукт ми вам пропонуємо?

1.
1. Наш мед виготовлений перевіреними і здоровими бджолами. Усі комахи вирощені в належних умовах з любов'ю і мають стійкий імунітет до хвороб. Результат здоров'я бджоли - правильний корисний мед.
2.
2. Ми збираємо мед з тільки кращих пасік України. Наші постачальники - досвідчені бджолярі і пасічники, майстри своєї справи. Ви можете бути упевнені в якості і натуральності продукту.
3.
3. Мед пройшов усі етапи перевірки якості в нашій лабораторії. Були проведені усі необхідні аналізи і дослідження на сучасному обладнанні. Ми гарантуємо відсутність в меді шкідливих хімічних речовин і антибіотиків.
4.
4. Мед пройшов процедуру гомогенізації. Наш продукт оброблений до потрібної консистенції і густини. Гомогенізований мед з однорідною структурою не твердне і легко фасується в тару.
5.
5. Склад меду повністю відповідає стандартам ДСТУ і міжнародним сертифікатам якості. Його виробництво і експорт дозволені Службою Ветеринарного і фітосанітарного контролю України.

Покупцям

Що ми пропонуємо нашим покупцям?
ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ

Ми перевіряємо якість продукції в іноземних лабораторіях QSI і Intertek

ОПТОВІ ЗАКУПІВЛІ

ОПТОВІ ЗАКУПІВЛІ

Є можливість великомасштабних оптових закупівель в 200 літрових бочках, партіями від 20 тонн

ВИРОБНИЦТВО

ВИРОБНИЦТВО

Завод побудований по останніх технологіях Європейського союзу

СИСТЕМА НАССР

СИСТЕМА НАССР

Система визначення точок критичних при виробництві і аналіз ризиків, пов'язаних з гігієною і безпекою продуктів

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

На нашому заводі є присутніми усі сертифікати якості вироблюваної продукції і устаткування

ЦІНА ПРОДУКЦІЇ

ЦІНА ПРОДУКЦІЇ

У нас найкраще поєднання таких параметрів як ціна/якість

Пасічникам

Молода, зростаюча компанія "Натуральний мед" почала свою історію в 2016 році і має свої витоки в м. Запоріжжя - південна Україна. Наша країна має давні традиції бджільництва і цей досвід зробив її світовим лідером з виробництва меду.