Лабораторія

Про нашу лабораторію

“Натуральний мед” працює з партнерами з Європи і Америки за принципом постачання якісного продукту, який відповідає ринковим умовам в США і Євросоюзі. Ключовим елементом в досягненні якості є новітня лабораторія. У її стінах на сучасному устаткуванні сумлінно виконують свою роботу кваліфіковані співробітники.
Кожна партія меду, яка поступає до нас на склад, підлягає грунтовному дослідженню за міжнародними показниками якості. Особлива увага приділяється перевірці на антибіотики. Першочергово проводиться фундаментальна перевірка за даними органолептики (смакові дані, колір, запах). Одночасно визначаються рівні діастази і оксиметилфурфурола. Проводиться перевірка на бродіння, вологість, кислотність.
Після підтвердження збігу з необхідними параметрами співробітники проводять важчі аналізи. Це виявлення факту підробки продукту, обчислення мікродомішок антибіотиків і аналогічних речовин.
Тестування зразків меду, який надають вітчизняні бджолярі, на відповідність критеріям ЄС – процедура непроста. Для реалізації усіх можливостей перевірки наші фахівці заручаються підтримкою і допомогою фахівців зовнішніх лабораторій. У їх числі германські колеги Intertek Food Services GmbH, Quality Services International GmbH і Львівський ДНДКИ.
Закупівля меду проводиться тільки після позитивних результатів лабораторних досліджень.

Фотогалерея лабораторії

Фотогалерея лабораторії

Вернуться назад